0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
FarsiEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده انفجار ورژن ۱ CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Philippines
UAAP Women
UST Tigresses (W)
۳
۱
UE Lady Warriors (W)
Finished
۱۱:۳۰
De La Salle Lady Spikers (W)
۳
۰
FEU Tamaraws (W)
Finished
۰۹:۳۰
Europe
CEV Champions League
Halkbank Ankara
۱
۳
Lube Civitanova
Finished
۱۸:۳۰
Berlin Recycling Volleys
۰
۱
Trentino
inprogress
۲۲:۰۰
GAS Sales Piacenza
-
-
Jastrzebiski Wegiel S.S.A.
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Iran
Super League
Giti Pasand Esfahan
۱
۳
Paykan Teheran
Finished
۱۶:۰۰
Foolad Sirjan Iranian
۳
۱
Shahdab Yazd
Finished
۱۶:۰۰
Mes Rafsanjan
۰
۳
Shahrdari Urmia
Finished
۱۶:۰۰
Chador Malu
۳
۲
Pas Gorgan
Finished
۱۶:۰۰
Kazakhstan
National League Women
Almaty (W)
۰
۳
Zhetysu (W)
Finished
۱۱:۰۰
Karaganda (W)
۳
۱
Irtysh-Kazchrome (W)
Finished
۰۸:۳۰
Kuanysh (W)
۳
۲
Turan Turkestan (W)
Finished
۱۶:۰۰
VC Altay (W)
۰
۳
Berel BKO (W)
Finished
۱۳:۳۰
Republic of Korea
V League Women
GS Caltex (W)
۰
۳
KGC Daejeon (W)
Finished
۱۳:۳۰
Egypt
EVL
Petrojet
۱
۳
Smouha Sporting Club
Finished
۱۷:۳۰
Al Ittihad Alexandria
۳
۲
Sporting
Finished
۱۵:۳۰
Talaa El Geish
۱
۲
Zamalek
inprogress
۱۹:۳۰
Republic of Korea
V League
Ansan OK Financial Group
۰
۳
Kepco Vixtorm
Finished
۱۳:۳۰
Turkey
2. Lig
Nazilli Bld
۳
۲
Duzce Akademi
Finished
۱۴:۳۰
52 Camlik Spor
۰
۳
Midyat Bld
Finished
۱۲:۳۰
Seyhan Bld
۱
۳
Ercis Bld
Finished
۱۲:۳۰
Karapinar Anadolu
۳
۰
Dogu Akademi
Finished
۱۴:۳۰
Kayapinar Bld
۳
۱
Yildizlar Toplulugu All Star
Finished
۱۷:۰۰
Siirt Genclik Spor
۱
۳
Osmaniye Mem
Finished
۱۷:۰۰
Sungurlu Bld
۰
۳
Serik Belediyespor
Finished
۱۹:۰۰
Argentina
Serie A2
Libertad De San Jeronimo Norte
۰
۳
Ferrocarril Oeste
Finished
۰۱:۳۰
Salta Voley
۳
۱
Club Social Monteros
Finished
۱۷:۳۰
Cef 5 Volley La Rioja
۳
۱
Regatas Corrientes
Finished
۰۳:۳۰
Waiwen Voley Club
۲
۳
Escuela Normal 3
Finished
۰۳:۳۰
Estudiantes de La Plata
۳
۰
Union Vecinal De Trinidad
Finished
۰۱:۳۰
Velez Sarsfield
۳
۱
Cordoba Volley
Finished
۱۵:۳۰
Philippines
UAAP
Santo Tomas Growling Tigers
۳
۰
UE Red Warriors
Finished
۰۷:۳۰
De La Salle University Green Spikers
۱
۳
FEU Tamaraws
Finished
۰۵:۳۰
Brazil
SuperLiga B Women
Tijuca (W)
۳
۰
Ace NC Extreme GO (W)
Finished
۰۱:۳۰
SC Recife Volei (W)
۳
۰
AGEE Sao Carlos (W)
Finished
۰۲:۳۰
World
Arabian Club Championship
Dar Kulaib
۳
۱
Burgan SC
Finished
۱۳:۳۰
Al Ahly Benghazi
۳
۱
Kazma
Finished
۱۶:۳۰
Al Seeb
۰
۳
Qatar SC
Finished
۱۳:۳۰
Al Shorta(Police Club)
۲
۳
Al Sowaihili
Finished
۱۶:۳۰
Shabab Al Hussain
۰
۳
Al Najma
Finished
۱۹:۳۰
Eira
۰
۳
Masafi Al-Shamal
Finished
۱۹:۳۰
Al Shorta(Police Club)
۲
۳
Al Swehly
Finished
۱۶:۳۰
Azerbaijan
Super League
Murov
۳
۱
Neftchi
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Superliga
Volei Renata
۱
۳
Farma Conde Voley Sao Jose
Finished
۰۳:۳۰
Sesi/SP
۲
۳
Apan Blumenau
Finished
۰۱:۰۰
Europe
CEV Champions League Women
Eczacibasi Vitra Istambul (W)
۳
۲
Savino Del Bene Scandicci (W)
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
Esiliiga
Audentese SG/Noortekoondis
۱
۳
Eesti Maaulikooli
Finished
۲۰:۱۵
Poland
1 Liga
Gwardia Wroclaw
۰
۳
AGH AZS Krakow
Finished
۱۸:۳۰
BKS Visla Bydgoszcz
۳
۰
Avia Swidnik
Finished
۱۹:۳۰
BBTS Bielsko-Biala
۲
۲
BAS Bialystok
inprogress
۲۰:۳۰
MCKiS Jaworzno
۲
۱
Arka Chelm
inprogress
۲۱:۰۰
Lechia Tomaszow Mazowiecki
۲
۲
UKS Mickiewicz Kluczbork
inprogress
۲۰:۳۰
MKS Basimex Bedzin
۳
۱
Chrobry Glogow
Finished
۲۰:۳۰
Europe
Challenge Cup
Projekt Warszawa
۳
۱
Vero Volley Monza
Finished
۲۰:۰۰
Czech Republic
Extraliga
Kladno
۳
۲
Usti nad Labem
Finished
۱۹:۰۰
Greece
A1 Ethniki
FC Foinikas Syroy
۰
۳
AONS Milon
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Mestaruusliiga Women
LP Vampula (W)
۳
۰
Polkky Kuusamo (W)
Finished
۲۰:۰۰
Pislaploki (W)
۰
۳
LP Viesti Salo (W)
Finished
۲۰:۰۰
Lithuania
KTML Women
Bellona (W)
۳
۰
KTU Kaunas (W)
Finished
۲۰:۰۰
Poland
I Liga Women
WTS Solna Wieliczka (W)
۱
۳
Plomien Sosnowiec (W)
Finished
۲۰:۳۰
Croatia
Superliga
HAOK Mladost Zagreb
۱
۲
MOK Mursa Osijek
inprogress
۲۰:۳۰
Marsonia
۰
۰
Rijeka
inprogress
۲۲:۰۰
Rovinj
۳
۰
Zadar
Finished
۱۹:۳۰
OK Sisak
۰
۱
Mladost Ribola Kastela
inprogress
۲۲:۰۰
OK Centrometal
۰
۰
OK Medicinar Trnje
inprogress
۲۲:۳۰
France
Ligue A Women
Beziers Volley-Ball Gazelec (W)
۱
۱
VBC Chamalieres (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Europe
Baltic League
SK Jekabpils Lusi
۱
۱
Barrus/Voru VK
inprogress
۲۱:۳۰
RTU/Robezsardze
۰
۲
Selver/TalTech
inprogress
۲۱:۳۰
Daugavpils Universitete/Ezerzeme
۲
۳
Parnu Vk
Finished
۲۰:۳۰
Europe
Challenge Cup Women
AGIL Igor Novara (W)
۰
۰
UGSE Nantes Volley (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Europe
CEV Cup
Resovia Rzeszow
۳
۱
Fenerbahce Istanbul
Finished
۲۰:۳۰
Arkas Spor Izmir
۳
۰
SVG Luneburg
Finished
۲۱:۰۰
Hungary
Extraliga Women
Ujpest TE (W)
۲
۰
Bekescsaba (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Slovenia
Slovenia Cup
Panvita Pomgrad
۰
۲
ACH Volley Ljubljana
inprogress
۲۱:۳۰
Slovakia
Extraliga Women
HIT Ucm Trnava (W)
۰
۲
Nove Mesto Nad Vahom (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Turkey
Youth League Women
Vakifbank U19 (W)
۳
۰
Besiktas U19 (W)
Finished
۱۸:۳۰
Serbia
Superliga Women
Omladinac Novi Banovci (W)
۳
۱
Klek Md Zrenjanin (W)
Finished
۲۰:۳۰
OK Radnicki Beograd (W)
۰
۰
Srem Mitrovica (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Indjija (W)
۰
۰
Zeleznicar Lajkovac (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Europe
CEV Cup Women
Organika Budowlani Lodz (W)
۱
۳
Neuchatel UC (W)
Finished
۲۰:۰۰
Chieri Torino (W)
۰
۰
Levallois Paris St Cloud (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Poland
4 Liga Women
TKS Tychy (W)
۱
۳
UKS Suszec (W)
Finished
۲۰:۰۰
Serbia
Superliga
Borac Starcevo
۰
۳
Radnicki Kragujevac
Finished
۱۹:۳۰
Spain
University League Women
Polytechnic University of Valencia (W)
۳
۰
Universidad Miguel Hernandez (W)
Finished
۱۶:۳۰
Slovenia
Cup Women
Calcit Kamnik II (W)
۳
۱
Ankaran Hrvatini (W)
Finished
۲۰:۳۰
Sentvid Zlindra (W)
۱
۲
ATK Grosuplje (W)
inprogress
۲۱:۰۰
ZOK Triglav Kranj (W)
۲
۱
OK Formis (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Swatycomet Zrece (W)
۰
۳
GEN-I Volley (W)
Finished
۲۱:۳۰
Estonia
Meistriliiga Women
TalTech (W)
۳
۰
Parnu Spordikool (W)
Finished
۲۰:۳۰
Denmark
VolleyLigaen
Nordenskov UIF
۰
۰
Odense Volleyball
inprogress
۲۲:۳۰
Netherlands
Eredivisie
VV Huizen
۰
۰
Zevenhuisen Volleyball
inprogress
۲۲:۳۰
VoCASA Volleybal Nijmegen
۰
۰
Sliedrecht
inprogress
۲۲:۳۰
Greece
3rd Division Women
Ethnikos (W)
۰
۰
Deka (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Czech Republic
Regional League Women
TJ Sokol Svinov B (W)
۰
۰
TJ Sokol Poruba B (W)
Cancelled
۲۱:۴۰
Hungary
Regional League
Dunakanyar SE
۳
۰
MAV Elore SC 2
Finished
۲۰:۳۰
Albania
Cup
Partizani
۲
۰
Erzeni
inprogress
۲۰:۳۰
Montenegro
Montenegro Cup Women
Albatros (W)
۰
۳
Luka Bar (W)
Finished
۱۹:۳۰
Lebanon
1st Division
Speedball Chekka
۳
۱
Al Anwar
Finished
۲۰:۳۰
Bouchrieh
۱
۱
Chabeb Batroun
inprogress
۲۱:۳۰
Finland
Mestaruusliiga
Hurrikaani
۳
۰
Vantaa
Finished
۲۰:۰۰
Spain
University League
Polytechnic University of Valencia
۳
۰
Universidad Miguel Hernandez
Finished
۱۸:۲۵
Azerbaijan
Super League Women
Milli Aviasia Akademiasi (W)
۰
۳
Azerrail Baku (W)
Finished
۱۷:۳۰
Albania
Cup Women
Pogradeci (W)
۰
۳
Tirana (W)
Finished
۱۶:۳۰
Partizani Tirana (W)
۲
۳
Skenderbeu (W)
Finished
۱۸:۰۰
Russia
Liga Pro Women
Granat-pro (W)
۳
۲
Malahit-pro (W)
Finished
۰۸:۴۵
Granat-pro (W)
۲
۳
Sapfir-pro (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sovy-pro (W)
۱
۳
Panthers-pro (W)
Finished
۲۰:۴۵
Sovy-pro (W)
۰
۰
Foksi-pro (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Belarus
Liga Pro
Feniks Tver-pro
۰
۳
Uragan-Pro
Finished
۰۷:۵۰
Molot-Pro
۳
۰
Orly-Pro
Finished
۰۹:۳۰
Plamya-Pro
۳
۱
Vityaz-Pro
Finished
۱۱:۲۰
Payp-Pro
۳
۱
Tornado-Pro
Finished
۱۲:۵۰
Alliance-pro
۳
۱
Titany-Pro
Finished
۱۴:۵۰
Israel
National League Women
Maccabi Tel Mond (W)
۰
۰
Maccabi Hadera (W)
inprogress
۲۲:۳۰